Muži

Ako mi erotické masáže otvorili nové obzory

„Erotické a tantra masáže Bytča Privatportal“. Potom, ako som na klávesnici môjho notebooku naťukala tieto slová, http://prirucka.ujc.cas.cz/%3Fid%3D730 som to chcela v tom momente zabaliť. Už viac než rok som nemala chuť na sex, viac než rok som nedokázala prestať myslieť na povinnosti a starosti. Preto som navštívila psychológa. No a ten mi poradil, aby som vyskúšala erotickú masáž. najprv som na neho pozerala ako teľa na nové vráta, no po nejako týždni, keď som nad týmto nápadom celkom intenzívne premýšľala, som vlastne prišla na to, že to nie je až tak zlý nápad.

Chrbát nahej ženy v tme

Trvalo mi asi ďalšie dva týždne, kým sa som odhodlala do vyhľadávača napísať tieto slová. Taktiež som si nemyslela, že v Bytči budeme mať takéto služby. Na moje prekvapenie, mali sme ich aj v našom meste. Tak som kontaktovala slečnu, ktorá ponúka masáže u seba doma a o nejaké dva dni som šla k nej. Nebudem sa tváriť ako hrdina, mala som stiahnutý žalúdok a aj keď sa ešte nič nedialo, tak som mala v sebe taký pocit hanby, že sa to ani nedá opísať.

Nahá žena v akrobatickej póze

Masáž sa začala a aj skončila a mne bolo fajn, musím povedať, že veľmi fajn. Nehovorím, že som v sebe pocítila výbuch sexuálnej energie, ale po veľmi dlhom čase som si niečo, čo so sexom súvisí, užila aspoň trochu. Ak vás to zaujíma, tak orgazmus sa mi dosiahnuť nepodarilo. To sa mi nepodarilo ani na ďalších asi piatich masážach. Potom sa to však pomaličky začalo meniť. Na jednej masáži sa „to“ skoro podarilo a na každej ďalšej to bolo lepšie a lepšie. Trvalo mi rok, kým som konečne našla stratenú chuť na sex. Mohla som si nájsť partnera, s ktorým som sa nemusela po mesiaci rozísť, pretože nedokázal pochopiť, prečo s ním odmietam spávať a vlastne som to vo väčšine prípadov nechápala ani ja.

Chcete mať opäť chuť na sex? V podstate nejde ani o chuť, ale skôr nejaké vnútorné nastavenie, vďaka ktorému si budete sex užívať skutočne tak, ako sa má. Z môjho pohľadu by ste mali určite vyskúšať práve erotické masáže.