Www

Masáž snov

Tantra https://magictantra.sk/ je charakterizovaná ako náboženstvo, filozofický smer s prvkami meditácii. V súčasnosti je známa po celom svete vdaka tantrickým masážam. Tantrické masáže sú jedinečný druh masáží, ktorí sľubuje nevídaný sexuálny a erotický zážitok senzuálneho charakteru. Tieto tantrické masáže je možné vyhľadávať v tantrických masážnych salónoch, čo sú plne diskrétne a luxusné zariadenia presiaknuté staroindickou atmosférou a nesú sa v znamení prítmia a sviečok a pomalej tantrickej hudby. Pri vstupe do takéhoto tantrického masážneho salóna budete mať pocit, akoby sa čas zastavil.

masáž

Pokiaľ ste sa nikdy podobnej tantrickej masáže nezúčastnili, určite by ste sa mali informovať o pravidlách a hraniciach, ktoré v týchto masážnych salónoch fungujú. Áno, aj masážne tantrické salóny majú svoje pravidlá. Hlavným z nich je to, že hoc sú samotné tantrické masážne programy programy erotického charakteru, počas programu nesmie dôjsť k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom. Masérka je vyškolená krásna mladá slečna, ktorá vie svojho klienta uspokojiť pohybmi a dotykmi. Práve toto je hlavný rozdiel medzi tantrickými masážnymi salónmi a verejnými domami, s ktorými si množstvo ľudí tieto tantrické salóny neoprávnene zamieňa.

masáž

Tantrické salóny je možné navštevovať už aj u nás na Slovensku. Jedny z najznámejších, s množstvom pozitívnych ohlasov a recenzií, majú práve masážne tantrické salóny v našom hlavnom meste. Vdaka učeniu tantry a tantrickým masážam máte možnosť spoznávať seba samého. Tantra ako taká je učenie o láske a rešpekte, a to ako k sebe samému, tak aj k ostatným živým bytostiam, ktoré nás obklopujú. Nechajte sa aj vy unášať vlnami eufórie a zarezervujte si takúto masáž snov ešte dnes. Tantrické salóny taktiež často ponúkajú možnosť zakúpenia darčekového poukazu s venovaním masáže.