Móda

Okuliare inšpirované zimnými športmi?

Určite vám vadí, keď vám na svahu do očí fúka vietor so snehom, povedzme si, že je to nepríjemné. Okuliarmi si predovšetkým chránime svoje oči pred neprajnými poveternostnými podmienkami. Zimné okuliare, ktoré boli donedávna povinnou zimnou výbavou lyžiarov.

lyžař

O ich originalite a štýlovosti sa dá veľmi pochybovať. No najdôležitejšie je, aby boli predovšetkým funkčné. Móda je naozaj nevyspytateľná! Takže výnimkou nebudú ani okuliare, ktoré sú inšpirované práve zimnými športmi! Skúste si odmyslieť pevnú gumu, vďaka ktorej si okuliare upevníte na prilbu a najnovší módny hit je na svete! Rám, ktorý je farebný a má výrazné sklíčka sú hlavnými piliermi tohto trendu. Do popredia sa však čoraz viac dostávajú aj bez rámové okuliare. Veľkosťou jednoliateho sklíčka však stále pripomínajú lyžiarske okuliare.

Čo si o tom myslíte vedeli by ste takéto okuliare bežne nosiť k svojim outfitom? Chcete sa odlíšiť? V tom prípade by ste mali zabudnúť na klasické zaužívané tvary rámov a siahnite po extravagantných kúskoch. Pri pohľade na viaceré instagramové inšpirácie môžeš ľahko nadobudnúť dojem, že ich tvorcovia sa tento rok riadia heslom- čím uletenejšie, tým lepšie!

brýle

Obľúbené ženami po celom svete, naozaj?
O tom, že tieto okuliare sú skutočne obľúbené svedčí aj fakt, že ich milujú naozaj ženy po celom svete. Patria k extravagantným kúskom, ale spolu s dobrým outfitom vyzerajú určite štýlovo! Zladiť ich možno k športovým, ale aj k elegantnejším outfitom. Fanúšičky tohto trendu patria bezpochyby najmä celebrity, ktoré nemajú problém okuliare zladiť so zvyškom svojho outfitu.

NašiSlovenskí influenceri
Trend veľkých okuliarov obletel naozaj celý svet. A samozrejme nevynechal ani Slovensko. Naši Slovenskí influenceri si tento trend doslova a do písmena zaľúbili! Sú mladí, talentovaní a neboja sa experimentovať a myslím si, že to je najhlavnejšie!
Aj tu však platí, že netreba tlačiť na originalitu za každú cenu. Vyberte si kúsok, ktorý podčiarkne pekné črty vašej tváre. A hlavne aby ste boli v prvom rade spokojný vy!