Www

Upratovanie kancelárskych priestorov

Upratujeme kancelárie. S nami sa môžete spoľahnúť. Všetko, čo potrebujete urobiť, je kontaktovať vás a dohodnúť sa na požadovanom termíne. Pracujeme aj v nočných hodinách, cez sviatky a cez víkendy, takže s nami sa určite dohodnete a vyberiete vhodný dostupný termín na upratanie vašej kancelárie. Za našu prácu plne zodpovedáme, vykonávame ju svedomito a vy sa môžete tešiť na pokračovanie vo vašej pracovnej činnosti a pracovnom nasadení v čistom, vypratanom a príjemnom prostredí.

upratovanie zasadacej miestnosti

Vysypeme vám nahromadené odpadky v odpadkových košoch, poutierame prah, povysávame a umyjeme podlahu. Dôkladne vyčistíme kanceláriu a okolie, ktoré k nej bezvýhradne patrí, napríklad chodby a toalety. Stačí nám zavolať na telefónne číslo, ktoré je uvedené na našej internetovej stránke a dohodnúť sa na pravidelnej alebo občasnej spolupráci. Všetky potrebné pracovné pomôcky, ktoré sú nevyhnutné k vykonávaniu našej práce si naši pracovníci donesú, takže všetko máme zabezpečené a vy sa v tomto ohľade nemusíte o nič starať a ničím znepokojovať. Našu prácu máme plne pod kontrolou.

čistenie pracovného stola

Upratovanie kancelárií je jednou z našich vykonávaných prác. Okrem toho upratujeme domy, byty, verejné a neverejné priestranstvá, chodby v bytových domoch ako aj priestory po sťahovaní alebo v procese stavby. Náš tím pracovníkov je plne zaškolení a podáva bravúrne výkony, s ktorých výsledkom budete určite spokojní. Ak nemáte čas, energiu na to, aby ste sa niekoľko hodín týždenne venovali upratovaniu, čistenie, lešteniu a vytváraniu vhodného priestoru pre bývanie alebo pracovanie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a spokojnosť s našimi službami je pre nás smerodajná, Pokojne nám píšte vaše dotazy, ktoré radi zodpovieme ako aj spätné väzby na nami vykonanú prácu. Našim zámerom je kvalita, dokonalosť a vytváranie vhodného prostredia pre vaše denné fungovanie. Zariaďte sa čo najpohodlnejšie a doprajte si servis v podobe upratovacích služieb.