Business

Úžasné sexuálne ponuky

V aute to možno niekomu príde trochu nepohodlné (veľmi záleží aj na tom, aké vozidlo máte k dispozícii, to úplne nepochybne) a možno aj nezvyklé, lenže je tu práve tá túžba vyskúšať niečo naozaj nezvyčajné, veď napríklad vo filmoch sa práve tento spôsob “záletného” sexu prevádzkuje veľmi často. Niekedy je to jednoducho len problém s vhodným priestorom, hotelová izba nie je k dispozícii, nikto zo slobodných kamarátov tiež nie je zrovna ochotný požičať kľúče od svojho bytu a tu sa ponúka riešenie. Navyše je tu dráždivá (ale pre mnohých nie tak úplne desivá predstava) toho, že náhodný okoloidúci by sa mohol stať svedkom vašej intímne chvíľky… U nás nie je podľa ankiet a prieskumov sex v aute tak rozšírený ako v niektorých iných krajinách, asi najpopulárnejší a najčastejšie praktizovaný je vraj najmä v Spojených štátoch a v Taliansku. Ďalšou otázkou je, ako sa bude tváriť spoločníčka, ktorú požiadate o podobnú službu a sex ponuku https://www.privatportal.sk/. Ak má svoj zariadený a zabehnutý sex privát, môže jej táto trochu nepohodlná akcia pripadať bez zmyslu a zrejme sa vás pokúsi presvedčiť skôr k návšteve svojho pelechu v súkromí. Navyše aj otázka hygieny nie je asi pri sexe v aute príliš dokonale vyriešená. Na našej stránke však ponúkame možnosť filtrovať spoločníčky, ktoré sex v aute priamo ponúkajú ako jednu zo svojich služieb.

glamour-girl-2374437_1920

V žiadnom prípade neskúšajte sex za jazdy, ak ste teda vodičom vy alebo partnerka, to je naozaj hlúpy nápad a mohol by skončiť viac než zle. A radšej zaparkujte niekde na rovine, po prvé sa v aute budete cítiť lepšie a nebudete sa niekam kotúľať, po druhé aj ono nešťastné kopnutie do ručnej brzdy alebo radiacej páky už pár ľuďom naozaj perné chvíľky pripravilo. Takže to je vážne jedna z vecí, na ktoré by ste mali dbať, hoci vo vášnivých chvíľkach sa to síce pekne radí, ale oveľa horšie dodržiava. Niekoľko parkovísk, priamo za účelom sexuálnych hrátok, bolo údajne otvorených v Taliansku, ale na rozhorčené reakcie puritánov a cirkvi boli vraj opäť zrušené. Každá novinka má jednoducho svoje úskalia a u nás sa zrejme podobných pokusov nedočkáme. Pozor si dajme pochopiteľne aj na použité kondómy a ich obaly, ak vozíte autom aj manželku alebo ste si dokonca odskočili za sexom v aute na služobnom aute.

Perlička nakoniec

Záverom mi to nedá, aby som nespomenul jeden príbeh, ktorý som síce (našťastie!) nezažil osobne a poznám ho len z ústneho podania, je ale natoľko neobvyklý, že by mohol pobaviť aj vás. Či už to bol ktokoľvek, vzal si do auta povoľné dievča a zastavili niekde v odľahlej časti mesta, vedľa veľkého parku. Bol tam pokoj a tak sa celý večer venovali maznaniu a sexu, vystriedali veľa rôznych polôh. Keď už dievča nevedelo, ako sa mu vhodne nastaviť, oprela sa zľahka nohami o predné sklo.

testicles-2790218_1920

Nie, nepodarilo sa jej ho ani vykopnúť, ani rozbiť, všetko skončilo k spokojnosti zákazníka a ten sa nakoniec odobral domov s tým, že pracovná porada sa proste nečakane pretiahla. Lenže čo čert nechcel, na druhý deň bolo sobotné ráno a pomerne chladno, keď dotyčný pán viezol svoju právoplatnú manželku do obchodného strediska na nákup, zapol poriadne kúrenie … a zrazu sa na prednom skle objavili tie dve vytlačené dámskej nôžky. S vozidlom boli v priebehu týždňa v umývačke a tak si milostivá pani rýchlo dala dve a dve dohromady a bolo zle … ako to dopadlo neviem, to snáď ani nie je tak dôležité, rozhodne by som teda nechcel byť v jeho koži. Ani som sa nejako nedostal k rozprávaniu o tých ďalších neobvyklých miestach, tak teda niekedy inokedy.