Business

Čím sa zaoberá tantra masáž?

O tantrickej masáži si možno niekto toho nemyslí veľa. Možno nad tým mávne rukou a povie si, že je to len jedna z ďalších masáží, alebo že to je niečo exotické, pre neho neznáme. Dobre, každý máme právo na názor a nemôžeme sa všetci zaujímať o všetko, ale tým, že človek ignoruje tantra masaz https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ sa vlastne pripravuje o veľmi originálne a príjemné pôžitky, navyše o pozitívne účinky, ktorými dokáže táto praktika pôsobiť na naše telo.

ručníky, sviečky

Vlastne v takomto prípade ide o niečo viac, než o klasickú masáž. Cieľom tu nie je len telesná regenerácia, je to takisto o spoznávaní svojho tela, o spoznávaní jeho potrieb a toho, čo na neho pôsobí dobre a čo ho dokáže nabíjať čerstvými životnými silami. A v tomto bode, kedy sa zaoberáme telesnými potrebami a funkciou tela, skrátka musíme natrafiť na fakt, že veľmi lahodný a regeneračný význam má pre neho sexuálna energia. A zistíme aj fakt, že sexualita je vlastne vrodenou súčasťou každej telesnej schránky.

Slúži primárne k tomu, aby mohlo všetko živé (vrátane ľudí) plodiť potomstvo. Sexualita má však aj iný význam a zaujímavé spôsoby, k čomu sa dá v skutočnosti využiť. V skutočnosti sa s ňou dá pracovať do podoby, kedy prináša príjemné uvoľnenie a relax. V intenzívnej podobe, kedy sa blížime k orgazmu, ale následne aj citlivou jemnosťou, kedy v nás reguluje ten správny, vábivý pocit. A práve takouto technikou sa zaoberajú tantrické masáže.

telo, kvapky, pokožka

V kvalitných tantra salónoch trvajú masáže circa hodinu a počas toho sa v tele príjemne reguluje sexuálna energia, aby prinášala lahodné pôžitky. Cieľom teda pri nich nie je sexuálne vyvrcholenie (hoci pochopiteľne k nemu môže prísť). Celý princíp však spočíva v tom, vedieť si vychutnať takúto originálnu hodinovú masáž a vnímať každý jeden dotyk. Dotyky tu pracujú aj s intímnymi časťami tela.