Nezařazené

Hľadáte originálne a jedinečné svadobné oznámenia?

Aj napriek hektickým svadobným prípravám venujte veľkú pozornosť aj svadobným pozvánkam – sú pre pozvaných hostí prvotnou informáciou a Vašom plánovanom svadobnom obrade a ich charakter veľa napovie o Vás, o pripravovanej svadobnej hostine a o celom charaktere svadobného obradu.

wedding-3372884_640

Ponuka svadobne oznamenia Graphicsoul.sk Vám pomôže s inšpiráciou a výberom vhodného svadobného oznámenia a ukáže Vám aj netradičné formy, ktoré si dokážete sami vytvoriť.

Ponúkané možnosti sú široké – buď si zvolíte už predtlačené formáty aj s grafickou úpravou, ktoré sú klasické, konzervatívne, moderné ale aj jemne avantgardné alebo si vytvoríte svoje vlastné oznámenie podľa Vašich predstáv.

Základom je vždy kvalitný papier v lesklej alebo matnej úprave, svetlý, biely, perleťový, smotanový alebo aj farebný a vkusná grafika celého návrhu.

Váš návrh si online alebo priamo v sídle spoločnosti prekonzultujete s odborníkmi, služba online je spoľahlivá a ušetrí Vám mnoho času. Stačí zadať mená, adresy, požadovaný text, farebné prílohy a príprava oznámenia sa po Vašom odsúhlasení návrhu zadá do tlače. Je to už iba krôčik k finalizácii spolu aj s ostatnými svadobnými tlačovinami, ktoré sú takisto súčasťou ponuky.

Na výber máte vkusne zladené obálky, pozvánky k stolu, formát na menu, etikety na fľaše a výslužky a iné drobnosti, ktoré dotvárajú charakter svadobného obradu a následnej svadobnej hostiny.

Svadba je veľkolepý okamih a mať všetko šikovne pod kontrolou nie je na škodu, premyslite si predstavenú ponuku vopred a poraďte sa s odborníkmi.

wedding-invitation-3590984_640

Najkrajšie svadobné oznámenia sú tie, ktoré si sami vytvoríte, môžete sa inšpirovať folklórom, nezvyčajné nie sú ani romantické kúsky krajky šiat nevesty na svadobnom oznámení alebo úplný opak svadobného oznámenia vo forme svadobnej karikatúry. Takýmto oznámením určite upútate pozornosť a naznačíte Váš spoločný zmysel pre humor a vkusným spôsobom vyjadrite Vašu vyspelosť.

Podporte Vašu kreativitu inšpiráciou ponúkanými oznámeniami a vytvorte si nezabudnuteľné svadobné oznámenie.