Tovar

Imidž sa nezaobíde bez správnych doplnkov

Módu sme si zvykli spájať s pojmom trend. Teda móda týkajúce sa oblečenia a doplnkov je spravidla o nosení aktuálne odporučeného a následne populárneho oblečenia, imidžu a jeho doplnkov. Mala by však samozrejme odzrkadľovať aj fakt, či sa nám daná vec skutočne páči a zároveň napomôže k nášmu lepšiemu výzoru, no a či v našich očiach pôsobí tak, že nám dodá úprimnú sebadôveru. Oblečenie však výraznou mierou dokážu vylepšiť MÓDNE DOPLNKY a v tomto článku sa tak zameráme na tie, ktoré by nemali na vašom tele chýbať.

kravata

Aj keď sa daná téma javí ako zameraná predovšetkým na ženské publikum, módnymi doplnkami by nemali pohrdnúť ani muži, predsa sebavedomosť a túžba vyzerať dobre je v každom z nás, nehľadiac na pohlavie. Teda pokiaľ ste muž, ktorý sa rád a často vyskytuje v spoločnosti, imidž je dokonca určitým základom. Módny doplnok totiž okrem iného prezentuje kreativitu a originalitu, črtu našich vlastností a samozrejme vkus či možno dôvtip. Preto poznáme takisto pomerne širokú škálu mužských doplnkov.

Kravata, motýlik
V tomto smere je na vás, aký štýl zvolíte, každopádne v prípade sfarbenia je populárny typ, ktorým nič nepokazíte, teda nič vyzývavé, ale na druhej strane ak chcete ukázať originálnu stránku a nápaditosť, neuškodia vzory s bodkami či pásikmi. Tieto by však mali byť zoradené v určitej línii.

Opasok
Je nepísaným pravidlom a základom, no pritom tak jednoduchým a praktickým, ktorý však ukrýva svoj trompf. Vizuálne dodá dôstojnosť celému outfitu, a teda jeho prioritou už dávno nie je iba držať nohavice, ak sú širšie. Poznáme tak klasický typ, ale napríklad aj úzke vhodné do oblekov, textilné, či luxusné kožené.

pásek

Peňaženka
Nielenže plní tak potrebnú funkciu, ktorú hádam nemusím opisovať, ale takisto môže značiť vizuálny rozdiel pri prvom dojme, ak ju vytiahnete. Poprípade by jej imidž mohla obohatiť retiazka.