Nezařazené

Keteringová služba

Príprava veľkej oslavy alebo svadby nie je jednoduchá záležitosť. Keteringová služba sa o všetko postará .Táto služba sa hlavne venuje príprave gastronómii ale aj samotnej prípravy osláv a zábavy. Po vakcínou ju využívajú ľudia ktorý chcú mať perfektnú oslavu dotiahnuť do poslednej bodky.
slavnostní tabule


 Výzdoba sály

Samotná výzdoby zaberá určitý čas , a strávite pri nej dlhé chvíle. Ketering sa o to postará a uľahčí Vám prácu. Od výzdoby sály , až po tanečný parket. Kvetiny a umelé dekorácie nie sú žiadny problém a zo všetkým Vám radi pomôžu. Pre nich je každá maličkosť detail ktorý na poriadnej oslave byť. Preto ak chcete mať peknú vyzdobenú sálu , nechajte ich robiť svoju prácu ktorú dotiahnu do samotného konca .


*     Pripráva jedla

Príprave jedla strávite dva až tri dni . Za tento čas sa môžete venovať svojej príprave na oslavu či svadbu. Postarajú sa o prípravu predjedla , hlavného jedla , a dezertu . Všetko pri chystajú a zaranžujú na stoly , a upravia posledné detaily na perfektnú oslavu .


*     Hudba
 

Ak zháňate na poslednú chvíľu hudbu , nemusíte sa báť. Tanečná zábava , bude pripravená ani o tom nebudete vedieť. Zajedajú hudobnú skupinu , ktorá sa postará o stopercentnú zábavu.

svatební stolyObsluha hostí

Nemusíte sa báť o to kto Vás bude obsluhovať . Postarajú sa o to aby by obsluha bola vždy pripravená , a vždy Vám prinesú všetko čo si zaželáte.


*     Práca po oslave

Po oslave to býva ako po hurikáne. Nebojte sa , oni Vám pomôžu odstrániť bodrel zo sály , a dajú ju do pôvodného stavu ako bola .

Ich najväčšou výhodou je že si sami môžete navrhnúť koľko chcete investovať  do prípravu osláv , podľa finančného rozpočtu , a objednávku menia do vtedy kým nie ste spokojný .

Pokiaľ by ste mali záujem o takúto prípravu osláv , vyberajte len firmy ktoré majú dlhoročnú históriu na trhu a taktiež si pozrite hodnotenia iných zákazníkov. Čím lepšie hodnotenie , tým lepšie pre vás a vašu oslavu.