Nezařazené

Móda a život

Najdôležitejšou úlohou v móde je asi vec, ktorá musí alebo aj nemusí byť dodržiavaná, a tou je veta: Všetko musí zo sebou ladiť. Z polovice to určite platí, no do módy prišlo aj niečo také, že všetko čo si na seba oblečieme, nech je to čokoľvek, a akékoľvek veľké či farebné, je to IN a zároveň hit.

oblečení
 
Určite veľmi dôležité je aj správne skladovanie si oblečenia, či vhodná starostlivosť. Ľudia dali do popredia obchody tzv. second handy v ktorých viete nájsť zaužívané oblečenie, ale aj celkom nové či dokonca značkové kúsky za priateľské ceny. Väčšina ľudí má second handy neskutočne v láske, dokonca až tak, že tam vedia minúť svoju celú výplatu, a zaobstarali si desať vecí.
Zato druhá skupina ľudí si potrpí len na drahých značkových kúskoch, ktoré potom nosia celý rok, alebo si to na seba dajú raz za rok. Posúďte samy čo je podľa vás výhodnejšie a rozumnejšie. Každý z nás si musí predsa nájsť svoju zlatú strednú cestu.
 
S módou sa už doslova stretneme na každom kroku. Či už sme doma, v práci, v škole, v meste alebo len na prechádzke so psom.
V skrini vám určite nesmú chýbať kúskyako sú napríklad od najteplejších športových vetroviek, vesty s kapucňou, ručne štrikované roláky či vzorované svetre, pončo s klobúkom a s čižmami, kockované košele, džínsy (či už obyčajné modré, biele, čierne alebo dokonca roztrhané), blúzky, elegantné a pohodlné šaty  či kúsky na leto, elegantný dlhý hnedý a čierny kabát, jednofarebné tričká s dlhým a krátkym rukávom, biele tenisky, gumáky, či dokonca spoločenské topánky. Plus samozrejme pohodlnú spodnú bielizeň. Toto všetko platí pre obe pohlavia.

botičky
 
A čo tak deti?Im taktiež určite nesmú chýbať tričká s dlhým a krátkym rukávom, a hlavne nezabúdajte na potlač (najlepšie s rozprávkovou postavou alebo zvieratami), potom nemôžeme zabudnúť na tielka pod tričko, a čo najpohodlnejšie pančuchy a spodné prádlo. Taktiež správna obuv na každé ročné obdobie, či sú to gumáky alebo šľapky. Nemôžeme zabudnúť na doplnky ako je farebný dáždnik, tašky a ruksaky alebo čiapky a šatky.
Nakoniec si aj tak každý vytvorí vlastný obľúbený štýl, v ktorom sa cíti čo najpohodlnejšie.