Nezařazené

Plastové obálky vydržia náročnú cestu

Väčšina z nás si pri slove obálka predstaví klasickú papierovú listovú obálku, ktorú využívame na posielanie pozdravov, listov či iných oznámení. No poštové služby zahŕňajú aj možnosť posielať zásielky rôznych veľkostí s rôznorodým obsahom, a tak je potrebné zabezpečiť im aj kvalitný a odolný obal. Spoľahnúť sa môžeme na plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk.

envelope-2575249_640

Zásielky, posielané v rámci Slovenska, ale aj do ďalekého zahraničia, sú v súčasnosti výborne chránené v kvalitných plastových obálkach. Odolajú mrazu, slnečnému žiareniu, sú vzduchotesné a nedostane sa dnu ani prach či iné nečistoty. Každý obsah je tak spoľahlivo chránený a k adresátovi sa dostane v pôvodnom stave. Formát plastových obálok je rôzny, aby bolo možné do nich vložiť tovar mnohých rozmerov a veľkostí. Používajú sa na posielanie tlačovín, kníh, dôležitých dokumentov, kozmetiky, darčekov, bižutérie, ale aj textilu menších rozmerov a podobne.

Krehke

Plast, z ktorého sú obálky vyrobené, môže mať hrúbku 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Výber ich hrúbky závisí od druhu tovaru, ktorý do nich potrebujete vložiť. Ani s uzatváraním nebudete mať problém, je to jednoduché. Každá obálka je totiž vybavená lepiacim pásikom, ktorý ju vzduchotesne uzatvorí. Navyše, vnútorná strana je čiernej farby, takže nikto nepovolaný sa nedozvie, čo obálka obsahuje. A aby bolo aj posielanie pošty veselšie, obálky sú k dispozícii v rôznych farebných vyhotoveniach od bielej cez ružovú, oranžovú, červenú, zelenú, modrú až po čiernu farbu. A to nie je všetko, obálky môžu mať ucho alebo nemusia a nájdete ich balené po 10, 100 a 200 kusov v balíku. Pre počet v balení sa rozhoduje každý zákazník podľa intenzity posielania zásielok, no platí, že viackusové balenie je aj finančne výhodnejšie.

Dnes už nemusíte zháňať objemné kartónové škatule a oblepovať ich lepiacou pásku, aby vydržali ďalekú cestu k adresátovi, plastové obálky sú jednoduchou, ale kvalitnou a spoľahlivou náhradou.