Nezařazené

Účinky tantry a tantrickej masáže

Zobúdzate sa každé ráno unavený, bez energie, s napätím a stresom zo dňa, ktorý je pred vami? Alebo len hľadáte niečo nezvyčajné, čo by spestrilo vašu kolekciu zážitkov? Ak ste na obe otázky odpovedali áno, tantrická masáž vám prinesie nezabudnuteľné chvíle, ktoré zmenia váš pohľad na svet. Po tantrickom zážitku sa budete cítiť nie len dokonale a maximálne oddýchnutý, s novou silou žiť, ale taktiež sa po pravidelných procedúrach a návštevách tantrického salóna viete naučiť ako ovládať a regulovať svoje energie, emócie, pocity a temné myšlienky.

Masážna izba

Budete vedieť pracovať s tými dobrými energiami a vnútornými silami, kdežto tie negatívne a zlé vytesníte zo svoje mysle. Okrem toho tantra dokáže pôsobiť ako terapia pre ľudí s psychickými a mentálnymi ťažkosťami, či iným traumatickými spomienkami. Korene tantry siahajú až do ďalekej Indie, ale nájsť jej dejiny môžeme aj v iných ázijských kultúrach, kde je v mnohých dodnes súčasťou ich tradícií a náboženských obradov. Učitelia tantry sú profesionálmi v ovládaní sexuálnej energie, ktorá sa niekedy nazýva aj životnou energiou alebo silou.

Náboženská socha

Masáž prebieha prostredníctvom dotykov a stimulovania energetických bodov po celom tele, čím sa rozprúdia a začnú pôsobiť. Keďže ide o pracovanie aj so sexuálnou energiou, počas masážneho procesu môže dôjsť aj k stimulácií intímnych partií. Reguláciou a ovládaním energií sa človek naučí riadiť svoju myseľ, spoznať svoje najhlbšie ja a milovať svoje fyzické i psychické telo, či dušu. Množstvo ľudí, ktorí sa takýchto procedúr pravidelne zúčastňujú si tento zážitok nevedia vynachváliť a často hovoria, že im tantra zmenila život i pohľad na svet. Toto starodávne učenie im pomohlo zamyslieť sa nad zmyslom ich bytia a sústrediť sa na to, čo je v živote naozaj dôležité. Preto, keď vás nič nebaví a neviete nájsť v ničom zmysel alebo hľadáte niečo nové, čo ste ešte nezažili, skúste tantru a možno aj vy budete jedným z tisícok spokojných ľudí, ktorí na tantrické masáže a procedúry nedajú dopustiť.