Business

Tantrickú masáž by mal vyskúšať každý

Masáže sú služba, ktorú využívame takmer všetci, mnohí z nás ich totiž potrebujú zo zdravotného hľadiska, no radi by vyskúšali aj iný typ masáže, napríklad tantra či senzuálnu erotickú masáž. Pri nich takisto ide o masírovanie, ale trocha iných častí tela. Človeka odjakživa lákajú zakázané či nedostupné veci, donedávna sme erotiku a sexuálne služby brali tiež ako tabu a nerozprávalo sa o nich verejne. No tie časy sú už dávno preč a my máme slobodu, takže sa môžeme rozprávať aj týchto príjemných intímnych záležitostiach otvorene a bez ostychu. Každý človek sníva a túži si plniť sny, sex a erotika nie je výnimkou. Tajné túžby sa dnes dajú splniť aj v tejto oblasti života. Ak máte chuť nechať sa rozmaznávať rukami či telom šikovnej masérky v erotickom salóne, stačí sa objednať prostredníctvom internetových stránok.

masáž, terapia

Nachádzate sa v niektorom meste na Slovensku a máte chuť na erotickú masáž? Žiadny problém, čakajú na vás masérky nech ste kdekoľvek, môžete využiť privat služby či masáž priamo v salóne. V tantra studiu vás bude čakať dievča, ktoré si vyberiete spoločne s typom masáže, v príjemnom prostredí s hudbou a vôňou sa vás ujme šikovná masérka. Stačí vám klasická masáž alebo túžite po vyvrcholení, ktoré vám zabezpečí len masáž intímnych partií, teda lingamu, nech sa páči. Hladkanie, erotické masáže masírovanie, príjemné dotyky intímnych partií či orálne dráždenie spôsobia výbuch slasti, vyvrcholenie, na ktoré sa nedá zabudnúť. Masérky na to využívajú všetky dostupné možnosti, svoje ruky, prsia, ústa aj celé telo. Intenzívne sa pohrajú s každým kúskom vášho tela.

ručníky, sviečky

Ponuka druhov masáží je pestrá, k dispozícii je celková body masáž, francúzska, relaxačná, olejová, nuru či thajská alebo klasická tantra masáž, či okrem nich aj veľa iných druhov. Výber na zákazníkovi, záleží na tom čo preferuje alebo čo by chcel zažiť a skúsiť. Každá však prispieva k dokonalému uvoľneniu mysle aj celého tela.