Www

Čo o vás Google vie

Kedysi ste si museli zapamätať desiatky keď nie až stovky dôležitých informácií. Niežeby tomu dnes nebolo tak ale máme na to množstvo chytrých pomocníkov. Od smartphonov po diáre v počítači a to nehovoriac o množstve aplikácií ktoré nám často krát pripomenú už len to že nám majú niečo pripomenúť. A tak sa nemusíte obávať že to dnešné dôležité stretnutie zabudnete, pretože na čo vy zabudnete, to vám Google rád pripomenie. Dokonca úplne zadarmo. No ak vám teda nevadí strata súkromia, pretože všetku vašu aktivitu sleduje a uchováva si ju. Samozrejme len pre prípad že ju budete potrebovať. Dnes sa už nemusíte obávať tajnej polície alebo dlhých výsluchov ako z hororu. Veď načo, keď všetko potrebné už o vás vedia. Pozrime sa teda čo o vás Google vie.

sova.jpg
 
Každý nemusí vedieť kde sa nachádzate
 
Určite ste už sa už niekedy potrebovali dostať na neznáme namiesto a tak ste s radosťou využili navigáciu od Google. Na tom by nebolo nič zlé, je to skvelá funkcia. Dokonca aj množstvo iných aplikácií od vás vyžaduje pre svoju správnu funkciu vedieť kde sa nachádzate práve teraz. Nezabúdajte si v mobile nechať vypnutú svoju polohu ak nechcete aby všetci vedeli kde ste boli. Ak nám neveríte v nasledujúcom odkaze si môžete skontrolovať svoj pohyb za poslednú dobu.
 
Vaša história je iba pre vás
 
Nič nie je trápnejšie ako keď potrebujete v prítomnosti druhej osoby vyhľadať niečo za pomoci histórie. A práve vtedy sa vám objaví početné množstvo odkazov na stránky pre dospelých. Nie že by ste ich pravidelne navštevovali, ale ak pozeráte svoje obľúbené seriály online tak viete že vám odkazy na nich vybehnú každú chvíľu. Ale to už tej dotyčnej osobe len tak ľahko nevysvetlíte. Preto majte svoju históriu pod kontrolou.

search.png
 
Majte veci pod kontrolou
 
Život bez Google play si dnes na mobile nikto predstaviť nedokáže. Preto je dôležité mať svoje konto ako aj aplikácie spolu s zariadeniami pod kontrolou. To ako ste na to si môžete jednoducho overiť na adrese nižšie. Dozviete sa tam všetky potrebné informácie a prepojených zariadeniach. Možno zistíte že vás starý mobil ktorý už odpočíva v pokoji je stále pripojený k vášmu účtu. Preto by ste to nemali podceňovať.