Muži

Čo ženy obľubujú na mužoch?

Na Zemi neexistuje človek, ktorý by sa nechcel nikomu páčiť. Každý chceme byť obdivovaní iným človekom, túžba je častokrát silnejšia ako sme my sami. Nielen ženy sa chcú páčiť opačnému pohlaviu, ale aj muži chcú očariť. Lenže ako by to mali urobiť? A čo vlastne ženy na mužoch obľubujú? Tento článok sa určite bude hodiť zopár ľuďom, ktorí sa chcú o ženách dozvedieť trochu viac. Tak teda poďme na to!mladý muž.jpg
Ak by sme sa spýtali niektorých žien, určite by potvrdili, že ich viac priťahujú muži, ktorí sú vysokí a majú hrubší hlas, pretože to pre nich predstavuje akúsi ochranu. Vyšší partneri pôsobia sebavedomo a ženy sa pri nich cítia bezpečne, pretože majú pocit, že podstatne mohutnejší muži od nich ich v prípade nebezpečenstva ľahko ochránia. Taktiež si ženy všímajú celkový vzhľad mužov. Niektoré priťahuje jemné strnisko, iné obľubujú fúzy a bradu, ale každá si dá záležať, aby bol pri nich čistý a upravený muž. Sú ženy, ktoré dávajú prednosť holohlavým chlapom, iným sa zase páči, ak má muž dlhé vlasy, ktoré nosí rozpustené alebo zviazané do chvosta. Ide o to, aby jej možno budúci partner nezapáchal, aby bol upravený a dobre vyzeral. Avšak, je dokázané, že na ženu zapôsobí vždy prvý dojem. Najprv si obzrie celok, keď sa jej vzhľad zapáči, chce vedieť, ako sa muž správa. Vyžaduje vtipného, milého a slušne vychovaného človeka, s ktorým sa bude dať porozprávať. romantik.jpgChce mať vedľa seba džentlmena, na ktorého sa v prípade potreby bude môcť spoľahnúť a v ťažkých chvíľach sa o neho bude môcť oprieť. Nechce, aby jej robil spoločnosť niekto, kto nekomunikuje, je vulgárny a sebecký. Aj to sú detaily, ktoré dokážu ženu zaujať.  Nie je toho až tak veľa, čo by chcela a od muža to nie je ani nesplniteľné. Každý to dokáže, ak chce, len sa treba trochu snažiť.
Myslím si, že ženy nie sú náročné a dá sa im v niektorých veciach vyhovieť. Ak teda idete na prvé rande, určite si dajte záležať. Avšak, dávajte pozor na to, aby ste vždy ostali sami sebou a nepretvarovali sa, pretože sa to neskôr môže otočiť oproti vám.