Nezařazené

Apky na edit fotiek


Radi fotografujete ale nepáči sa Vám fotka a chcete ju ešte upraviť ? Google pre nás pripravil tri experimentálne aplikácie na úpravu fotiek ktoré ponúkajú rôzne nastavenia, ktoré upravia Vašu fotku na nerozoznanie.

fotky

StoryBoard – ako z komixu

Tato apka Vám upraví vaše fotky ako keby ste boli v komixe. Stačí ak do nej vložíte zopár vašich nafotených fotiek, vyberiete vhodný filter a voala, nová komiks fotka je na svete. Ak sa Vám táto úprava, nepáči, môžete zvoliť inú, pokiaľ si nezvolíte takú vo by vás zaujala. V tejto apke je 1,6 bilión možnosti na úpravu fotiek. Táto aplikácia je dostupná v obchode Play pre Android zariadenia.

silueta

Automatické Selfie zo Selfisimo
Akákoľvek poza, môže byť dobrá pre vaše selfie. Viac póz v jednom fotke môže byť skvelou fotkou pre Vašej sociálne siete. Stačí ak urobíte akékoľvek pózy stlačíte odfotiť na displeji a z viacerých fotiek máte jednu. Táto appka je dostupná aj pre Android zariadenia aj pre iOS.

Super apka v slučke ?
Urobíte jednoduchú fotku a pohybmi dvoma prstami smerom doprava, doľava, hore alebo dole urobíte krátke video v slučke. Je to ako keby krátke video ktoré sa vracia späť, odkiaľ ste urobili slučku. Pri vytváraní teda pri pohybe slučky sa vytvára záznam ktorý urobí toto krátke video. Táto apka je zatiaľ dostupná iba iOS zariadeniach.

Odporúčaná appka :

Najlepšia apka na úpravu fotiek je Avivary. Dajú sa v nej nastaviť rôzne efekty, filtre, nastavenie osvetlenia, zaistenia a veľa nastavení ktoré musíte preskúmať. Je to apka v ktorej rýchlo upraviť fotku, tak ako potrebujete bez ďalších zbytočných funkcií. Túto aplikáciu si môžete taktiež stiahnuť v obchode Google Play.

animace

Úprava a edit priamo z mobilu

Ak chcete mať rýchlo upravené fotky bez použitia akejkoľvek aplikácie, svoje fotky môžete upraviť a zdokonaliť priamo vo svojom smartphone. Taktiež ponuka množstvo funkcií ktoré dokážu upraviť fotku tak ako potrebujete. No musíte počítať ale stým že každý smartphon má iný editor fotiek a niektoré funkcie v ňom nemusia byť. Napríklad odstránenie pozadia, zmena pozadia a podobne.