Dom a záhrada

Jednoduché vianočné nápady na zdobenie pre váš domov!

Vytvorte si vlastnú girlandu
Vytváranie vlastnej girlandy je oveľa jednoduchšie, ako si myslíte, a je to skvelý spôsob, ako ušetriť tony peňazí, pretože girlandy môžu byť dosť drahé. Čerstvé zelené girlandy zabalené okolo zábradlia alebo na dverách sú úžasným spôsobom, ako vytvoriť nejaký okamžitý vianočný pocit vo vašom dome. Všetko, čo potrebujete, sú čerstvé borovice, kvetinové motúzy a nožnice. Ak chcete okoreniť svoj girlandu, môžete tiež pridať vianočné ozdoby, luky, stuhy a pančuchy. Skúste niečo nové v tomto roku, bolo by vás prekvapilo, že veľa jednoduchého vyzerá úžasne!

dekorace

Vytvorte venček zo starých ozdôb
Namiesto toho, aby ste sa rozhodli pre klasický veniec na vašich predných dverách, zvážte vytvorenie jedného zo starých ozdôb. Začnite s polystyrénovým vencom, ktorý si môžete zakúpiť v miestnom remeselníckom obchode. Potom zalomte základňu veniec v ľubovoľnej voľbe pásky, ktorá sa vám páči. Ak chcete dokončiť, použite zelené kolíky a už len pripevniť všetky vaše ozdoby, kým je váš veniec úplný a vyzerá úžasné!

Jednoduché dekorácie vianočného stromu
Niekedy sú najlepšie dekorácie, ktoré môžete urobiť s vašimi deťmi a vašou rodinou. Ak chcete urobiť tieto super roztomilé dekorácie vianočného stromčeka, všetko, čo potrebujete, sú niektoré penové kužele a stuha alebo slávnostné vzorované tkaniny. Nalepte stuhu alebo tkaninu na penové kužele a nalepte ich pomocou horúceho lepidla. Jedná sa o jednoduchý projekt, ktorý vyzerá úžasne keď je umiestnený na krídle alebo takmer kdekoľvek okolo vášho domova.

skořice

Použite solárne svetlá pre vianočné svetielka
Namiesto nákupu bežných svetiel, ktoré ozdobíte domov v tejto zime, zvážte nákup solárnych vianočných svetiel, aby ste ušetrili energiu a stali sa zeleným. Je to skvelý spôsob, ako vyzdobiť váš domov. Teraz môžete nainštalovať svoje svetlá kdekoľvek sa vám páči, pretože nie je potrebné ich nikde pripojiť!