Muži

Každá princezná chce princa

Každá žena hľadá princa. Nemusí prísť na bielom koni, niekedy postačí aj BMW ale podstatné je že  chce niekoho kto sa bude v jej očiach princ a ona jeho princezná. Druhá vec je ale či ju dokáže jej vysnívaný princ ochrániť pre zlým drakom a neutiekol ako prvý. Že vám by sa také niečo nestalo, že vy ste pravý rytier ktorého zbroj už čo to zažila a len tak vás nič nevystraší? No chlapi, pevne veríme že si stojíme nielen za slovom ale že vo vašom prípade neplatí „a skutek utek“.  Nemusíte mať obavu my vás nechceme súdiť a ani nijako overovať či vaša zbroj nie je zašlá hrdzou. Práve naopak, ponúkame vás zopár typov ako na princezné.
 žába.jpg
Princezná chce princa,  je to stará ale o to viac známa pravda. V dnešnej dobe internetovej už nestačí len mať pekné oči a požičanú vyleštenú ockovu  Octáviu. Chce to byť cez deň princ a v noci rytier.
 
Vzťah je o porozumení,každý hľadá svoju chýbajúci polovičku a preto by ste mali tiež chápať že vzťah je niečo viac ako len to čo práve chcete vy. Váš vzťah by nemal byť o tom kto je silnejší a kto má vždy pravdu. Je to o kompromise a rešpektovaní sa. Ako ináč by asi vaši rodičia vydržali spolu celý život?
 
Nie je to vezenie,aby ste jej zakazovali s kým má a s kým nie sa stretávať. Je samozrejmé že nielen na ulici stretne cudzieho chlapa a možno sa dajú do reči kde je napríklad tá vychýrená čínska reštaurácia. Ale to neznamená že hneď ako to zbadáte am nabehnete a spravíte scénu. To ju iba utvrdí v tom aby pred vami skrývala svojich kamarátov a to predsa nechcete.disneyland.jpg
 
Každý má svoje koníčky,a preto tak ako vy si idete piatok s kamarátmi na futbal a potom na pivo aj ona si rade posedí s kamarátkami v bare pri poháre dobrého vínka a určite si ju tam všimne množstvo chlapov ktorý tam práve budú. No ale prečo by vás mala vymeniť keď je s vami spokojná a rešpektujete ju.
 
 Nech je každý deň iný, znie možno ako otrepaná fráza. A aj je, no každého prestane časom sedieť doma pri televízií alebo celý víkend len tak preležať. Váš vzťah by mal napredovať a ak sa dá každý jeden moment čo nemusíte stráviť v práci alebo domácimi prácami by mal byť jeden veľký zážitok. Ak aj nemáte peniaze nevadí. Aj obyčajná prechádzka je častokrát oveľa viac ako sa na prvý pohľad zdá.