Business

V Bratislave okrem pamiatok nájdete aj moderné a zaujímavé služby

Hlavné mestá by mali byť spravidla takisto lákadlom pre turistov, ale ponúkať mnohé zaujímavosti a komfortné služby aj svojim domácim. Hlavné mesto by skrátka malo byť stredobodom záujmu a poskytovať podmienky, vďaka ktorým porastie jeho návštevnosť. Táto charakteristika sa určite dotýka aj Bratislavy, hlavného mesta Slovenska.Pohľad na Bratislavu, hrad, zámok.jpg
Aké zaujímavosti ponúka a čo sa v nej oplatí navštíviť?
Osobne ma kedysi dávno zaujal najmä fakt, že popri Dunaju sa prakticky o chvíľu dostanete do Viedne, čiže do susedného štátu- Rakúska. Pokiaľ máte so sebou bicykel, rozhodne ide o skvelú „prechádzku“. Bratislava a Viedeň sú ako keby dve susedné mestá, respektíve ide zrejme o dve najbližšie vzdialené európske metropoly (okolo 70 km).
A keďže sa náčrtom zmienila téma bicykel a cyklistika, určite nesmieme zabudnúť práve cyklistický most vedúci z Bratislavy do Viedne. Zaujímavou čerešničkou na torte je fakt, že keď sa rozhodovalo o jeho názve, ľudia si želali pomenovanie „Most Chucka Norrisa“ (možno je tak ľudovo známy dodnes), no vieme, že nakoniec predsa len dominuje dnešný oficiálny názov: „Most slobody“.
Možno ale hľadáte skôr príjemné služby spojené s relaxom a doslova nezabudnuteľným zážitkom.
V tomto smere sa hodí upozorniť na niečo originálne, možno netradičné, avšak zato vábivé. Služba s nadmieru uvoľňujúcimi účinkami pre vašu myseľ aj telo, to je tantra bratislava Bratislava Tantra.Telo, kvapky, senzualita.jpg
Niekedy je takáto masáž presne to, čo unavený človek potrebuje a čo v ňom opätovne rozpáli plameň života. Sú chvíle, kedy ho konkrétne služby dokážu postaviť na nohy viac, než pozorovanie pamiatok. Z hľadiska duševnej ako aj telesnej regenerácie ide dokonca o kvalitnejší efekt, než návšteva reštaurácií, pohárik kvalitného vína či zdegustovanie špeciality šéfkuchára.

  • Tantrické masáže pracujú so životnou energiou a dokážu ju nabiť čerstvou silou.