Business

Recyklovateľné skladacie bedničky

Spoločnosť Schoeller Allibert ponúka kvalitné skladacie bedničky s vekom i bez veka. Keďže sa vyrábajú z kvalitného plastového materiálu, nielen, že sú veľmi pevné, sú zároveň aj vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu a zmene klimatických podmienok. Ak by k ich poškodeniu predsa len došlo (čo sa stáva skutočne veľmi ojedinele), ľahko sa opravujú vďaka možnosti výmeny ich jednotlivých častí. K ich prednostiam patrí vysoká nosnosť, maximálna kompatibilita pre automatizované procesy a variabilita – ich uskladnenie a prevážanie zefektívňuje skladacia schopnosť, možnosť stohovania a zasúvania.

zelená bednička 2

Okrem toho sú jednoduché na údržbu. Disponujú širokospektrálnym využitím a ich triedenie podľa funkčnosti je takisto nenáročné vďaka tomu, že sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, farbách a variantoch. Sú vhodné na skladovanie menších dielov a súčiastok v priemyselnej a automobilovej výrobe, no tu ich pole využiteľnosti zďaleka nekončí. Rovnako užitočné môžu byť aj v poľnohospodárstve, v potravinárskom či nápojovom priemysle.

zelená bednička 1

Keďže prechádzajú štandardizáciou podľa európskych noriem a prísnych predpisov združenia pre automobilový priemysel (VDA), sú ideálne pre logistiku a výrobné procesy. Jedným z ich najväčších plusov je stopercentná recyklovateľnosť – na konci svojej životnosti sa prepravky recyklujú a používajú sa ďalej ako súčasť novo vyrobených produktov, čo uľahčuje ich dopad na životné prostredie. Skutočnosť, že tieto produkty sú na konci ich životnosti úplne recyklovateľné, vychádza z našej vízie tvoriť bezodpadové, klimaticky zodpovedné a plne obehové obaly. V našej spoločnosti cítime zodpovednosť voči životnému prostrediu a v rámci možností sa snažíme maximálne prispievať k rozvoju udržateľnosti. Ak máte záujem dozvedieť sa viac, kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí sa vám radi budú venovať.